Dne 20.6. 2020 se koná TRIATLON družstev a jednotlivců.
logo

Bedřichov


Online stav bílé stopy

Úsvit začíná v : 04:04
Tma nastává : 21:27
Den je dlouhý:17:23 hod
--------------------------------

Teplota: -- °C
Teplota max: -- °C
Teplota min: -- °C

Tlak: 994.8 hPa

Vlhkost: - %

Slunce: - W/m2
UV index: --

Vítr akt: -- m/s
Vítr 10 min: -- m/s
Vítr max: 0.0 m/s

Přihlášení

Trvale přihlásit?

TOPlistspuštěna on-line registrace - ZDE

Oddíl Kolo-běžky a sportovní komise při Radě města Brumov-Bylnice Vás zve na 16. ročník závodu horských kol Hradní okruh.
 

Z důvodů probíhájících stavebních pracech na hradě bude cíl přesunut do areálu koupaliště. Toto se týká závodníků na trasách Elite, Klasik, Hobby a Junior. Průjezd do druhého kola před hradem u trasy Elite bude zachován.

Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p.
Závody horských kol „Hradní okruh“ se konají na území, které spravuje státní podnik Lesy České republiky, jsou to i Vaše lesy, chovejme se tady ohleduplně.

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, RP Správa Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty souhlasí s konáním závodu s upozorněním, že závod probíhá v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, jejíž cenná území vyžadují naši ochranu.


Na závod se můžete přihlásit on-line na tomto webu, tím pádem budete také finančně zvýhodnění na startovném oproti přihlášení na startu (viz propozice). Pokud se přihlásíte do 12. 5. 2019 budete mít na svém startovním čísle uvedeno i své jméno a příjmení.
Na všech trasách bude opět měřen čas elektronickou časomírou. Podrobnější informace k tomuto závodu naleznete v propozicích ZDE.
 
Závod Hradní okruh je zařazen do ValašskokarpatskÉ cyklotour 2019 a je prvním závodem této série.

 

Dětský závod předškoláků bude startovat už dopoledne v 10:00 hod, start i cíl budou na náměstí v Brumově. Startovat se bude postupně po jednotlivých kategoriích, další bude startovat vždy až po dojezdu všech závodníků do cíle. Závod předškoláků (kategorie B1) bude probíhat za doprovodu rodičů.
Jestliže se Vám článek líbil, sdílejte jej prosím na FB.

Komentáře:

 

Neregistrovaní můžou použít údaje - Jméno: host heslo:host

Jméno (stejné jako do návštěvní knihy)
Heslo (stejné jako do návštěvní knihy)

Obsah příspěvku

Ochrana proti SPAMU. Kolik je tři x tři?Autor: Josef   2019-05-15 08:30:46
Kromě již avizované změny cíle u hlavního závodu je změna ještě u trasy HOBBY. Délka trasy zůstává stejná, ale přidali jsme víc terénních úseků. Trasa povede souběžně s trasou Klasik až po rozcestí Matka, tady odbočí vlevo a po lesní cestě se pojede až ke studánce, kde se opět napojí na trasu Klasik, po které se pokračuje až ke staré hložecké cestě. Tady se odbočí vlevo, tedy dolů po cestě až k rozcestí Třísky, kde se už pokračuje k hradu stejně jako v minulých ročnících. Vše bude řádně označeno a na kritických místech (odbočkách) budou pořadatelé.

Vaše heslo:

Zpět

Copyright © 2007, kolo-bezky.cz, všechna práva vyhrazena.