logo

Bedřichov
Online stav bílé stopy

Úsvit začíná v : 04:06
Tma nastává : 21:39
Den je dlouhý:17:32 hod
--------------------------------

Teplota: -- °C
Teplota max: -- °C
Teplota min: -- °C

Tlak: 994.8 hPa

Vlhkost: - %

Slunce: - W/m2
UV index: --

Vítr akt: -- m/s
Vítr 10 min: -- m/s
Vítr max: 0.0 m/s

Přihlášení

Trvale přihlásit?

TOPlistspuštěna on-line registrace - ZDE

Oddíl Kolo-běžky a sportovní komise při Radě města Brumov-Bylnice Vás zve na 19. ročník závodu horských kol Hradní okruh. Start hlavního závodu bude na náměstí, cíl bude v areálu koupaliště.
 

Pro letošní ročník jsme připravili novou trasu ELITE, pojede se jeden okruh o délce 55 km. První část se pojede po stejně trase jako KLASIK, po průjezdu koupalištěm (cíl trasy KLASIK) bude změřen mezičas. Druhá část pak pokračuje přes kopec Březová a Hložec zpět kolem koupaliště, dál pak na Maděrovec, Holý vrch (horská prémie). Z Holého vrchu pak nad Nedašovem, Návojnou a Brumovem přejedeme do údolí Bylničky, tady pak do Bylnice a do cíle na koupališti. Mapa ZDE.


Na závod se můžete přihlásit on-line na tomto webu do 24. 5. 2022 a nebo v den závodu při prezentaci na startu. Při on-line registraci a pltbě předem na účet bude zvýhodněné startovné.
Na všech trasách bude opět měřen čas elektronickou časomírou. Podrobnější informace k tomuto závodu naleznete v propozicích ZDE.

 
Závod Hradní okruh je zařazen do Force Valašskokarpatská cyklotour 2022 a je prvním závodem této série.

.

Dětský závod předškoláků bude startovat už dopoledne v 9:00 hod, start i cíl budou na náměstí v Brumově. Startovat se bude postupně po jednotlivých kategoriích, další bude startovat vždy až po dojezdu všech závodníků do cíle. Závod předškoláků (kategorie B1) bude probíhat za doprovodu rodičů, u ostatních kategorií (B2, B3 a B4) je doprovod nebo jakakoliv pomoc na trati zakázána.
Jestliže se Vám článek líbil, sdílejte jej prosím na FB.

Komentáře:

 

Neregistrovaní můžou použít údaje - Jméno: host heslo:host

Jméno (stejné jako do návštěvní knihy)
Heslo (stejné jako do návštěvní knihy)

Obsah příspěvku

Ochrana proti SPAMU. Kolik je tři x tři?Autor: Josef   2022-05-16 19:44:14
Sportovní přátelé, kamarádi, přijďte mezi nás a pomozte nám s přípravami a organizací jedinečného cyklistického závodu Hradní okruh. Staňte se součástí organizačního týmu, zažijete nezapomenutelnou atmosféru a získáte nové přátele a zkušenosti. Devatenáctý ročník závodu Hradní okruh odstartuje v sobotu 28. května ve 12:00 hodin přímo z náměstí Brumova-Bylnice. Zájemci, hlaste se prosím na e-mail: kolo-bezky [zavinac] kolo-bezk… nebo telefonu 736 767 793, 603 201 173. Děkujeme, že nám pomáháte. Tým hradního okruhu.

Vaše heslo:

Zpět

Copyright © 2007, kolo-bezky.cz, všechna práva vyhrazena.