logo

Bedřichov
Online stav bílé stopy

Úsvit začíná v : 06:46
Tma nastává : 16:30
Den je dlouhý:09:43 hod
--------------------------------

Teplota: -- °C
Teplota max: -- °C
Teplota min: -- °C

Tlak: 994.8 hPa

Vlhkost: - %

Slunce: - W/m2
UV index: --

Vítr akt: -- m/s
Vítr 10 min: -- m/s
Vítr max: 0.0 m/s

Přihlášení

Trvale přihlásit?

TOPlist


Velikonoční výšlap na Vršatec 2012

Fotogalerie: ZDE

Vršatecká magistrála znovu zažila pořádný nápor. Čas běží neúprosně a přestože se to nezdá, máme tady duben, což je nejenom měsíc bezpečnosti, ale taktéž měsíc, ve kterém se najde v kalendáři Velikonoční pondělí a to znamená, že je na pořadu dne výšlap na Vršatec.

Po Silvestrovském výšlapu další akce, které se pravidelně účastní „hafo“ lidí. Počasí nám tentokráte nebylo příznivě nakloněno, o to víc je potřeba ocenit ty, kteří se jeho vrtochy  nenechali odradit a na Vršatec vyrazili.

Přece jenom, v pátek vydatně popršelo a dalo se očekávat, že si to hodně účastníků, kteří by jinak šli, rozmyslí. Naštěstí se tak nestalo a konečná hodně početná účast potěšila. Sice jsme neatakovali rekordy z předešlých let, ale překročili jsme cifru osmdesát, což zcela jistě není špatné číslo. Preventivně jsem podpisy v kronice několikrát přepočítal, protože se mi tak vysoký počet podpisů nejdříve nepozdával, ale je to opravdu tak.

Já osobně jsem očekával daleko větší blátíčko na cestách a zejména v lesních úsecích. Je pravdou, že blátivá místa byla přimrzlá, což v konečném důsledku nebylo špatné. Vítr rozháněl mraky docela vydatně, takže nakonec místo kapek vody, se k zemi snášely sněhové vločky.  Sluníčko bylo k vidění taky, dá se tedy říci, že předpověď počasí prostě vyšla skoro nachlup. Apríl jak má být.

Co však nevyšlo, byl zádrhel v obsluze na samotném hotelu. Nechci tady nikomu dávat rozumy jak si s tím poradit, nicméně domnívám se, že čekat přes hodinu na polévku s pivem je opravdu docela hodně. Navíc, když jsou naše výšlapy dopředu na hotelu avizované je s podivem, že na to nedokážou zareagovat. To je „valaaké čudné“, protože tato skutečnost se stává pravidlem, bohužel.

Na druhou stranu je potěšující, že po loňském premiérovém velikonočním pozdravu od Školské a sportovní komise při Radě města Brumova-Bylnice, poslala na Vršatec i letos pěkné  balíčky pro děti a ženy, které přímo na hotelu předseda komise pan Pavel Chuchma rozdal. My tímto komisi děkujeme za podporu a věříme, že nám i nadále zachová svou přízeň.

Velikonoce máme za sebou, co nás tedy čeká v nejbližší době? Nezapomeňte, že už za chvilku máme 11ctý ročník Memoriálu Libora Častulíka, alias výjezd na Kohůtku, pak Hradní okruh, vytrvalostní závod Iron-Bike a premiéru v podobě Valašského triatlonu, který byl předmětem živé diskuze i při tomto výšlapu. Program je našlapaný stejně tak, jako někteří z našich členů. Jedna věc je jasná, kdo chce, své si najde a určitě se nudit nebude.

Přeji hezký průběh jarní sezony a příště na shledanou.

Dubinátor, kolo-běžky
Jestliže se Vám článek líbil, sdílejte jej prosím na FB.

Komentáře:

 

Neregistrovaní můžou použít údaje - Jméno: host heslo:host

Jméno (stejné jako do návštěvní knihy)
Heslo (stejné jako do návštěvní knihy)

Obsah příspěvku

Ochrana proti SPAMU. Kolik je tři x tři?Autor: cpbbt   2012-04-10 18:05:28
Ale za to jsou poctiví. Zapomněl jsem si tam foťák a hned poslali mejla, že tam zůstal. Takže je musím pochválit.

Vaše heslo:

Autor: Toni   2012-04-13 14:16:22
je to taková blbost, ale objevuje se to tu celkem pravidelně: češtinářsky správně se píše "na shledanou"

Vaše heslo:

Zpět

Copyright © 2007, kolo-bezky.cz, všechna práva vyhrazena.